استدلر برندی جهانی، محصولاتی فوق العاده

لوگو لوازم التحریر استدلر

استدلر (STAEDTLER) – برندی جهانی با محصولاتی شگفت انگیز

برای مشاهده و خرید محصولات استدلر (STAEDTLER) با پایین ترین قیمت کلیک نمایید:

خرید محصولات STAEDTLER

استدلر

.

استدلر  (STAEDTLER) در فرآیند طراحی و ساخت، ارزش ویژه‌ای برای خلق ابزاری که بهترین و آسان‌ترین کاربری را در هنگام نگارش و کشیدن طرح‌ها فراهم کند قائل است.

برای مثال مداد رنگی ارگوسافت ۱۵۷ با طراحی ارگونومیک سه گوش و با بدنه ای منحصربه‌فرد برای جلوگیری از لغزش مداد در دست با مغزی بسیار نرم حرکتی روان بر روی کاغذ دارد.

هنگامی که غرق در جاری کردن خلاقیت ذهن هستید، گاهی فراموش می‌کنید درپوش ماژیک را برای جلوگیری از خشک شدن آن سر جایش بگذارید. استدلر محصولات لوموکالر با قابلیت خشک نشو (Dry Safe) را دقیقاً برای همین منظور طراحی و تولید کرده است. قابلیتی نوآورانه که قلم را قادر می‌سازد تا ساعت‌ها بدون درپوش خشک نشود.

در هنگام رنگ‌آمیزی برای جلوگیری از هرگونه وقفه در پیاده سازی خلاقیت، استدلر مغزهایی را طراحی کرده که به راحتی نمی‌شکند.

مداد رنگی‌هایی نظیر نوریس گلاب ۱۴۴ و اگوسافت ۱۵۷ دارای مغزی با لایه‌های محافظ‌ اند. مداد رنگی نوریس ۱۸۵ نیز دارای مقاومت بالا در برابر شکنندگی و نیز اولین مدادی است که توسط مواد ابداعی استدلر تحت عنوان وپکس (WOPEX)، ساخته شده است.

استدلر

نخستین باری که از فردریش استدلر به عنوان سازنده مداد یاد شده، به سال ۱۶۶۲ بازمی گردد.

از زمان تأسیس استدلر توسط یوهان سباستین استدلر در سال ۱۸۳۵، استدلر مفتخر به حفظ سنت دیرین خانواده مدادساز نورنبرگ بوده است.

تجربیات قرون متمادی استدلر در کنار پیشرفت‌هایی در تحقیق و توسعه، منجر به تولید محصولاتی نوآورانه در بالاترین کیفیت شده است.

امروزه نمی‌توان ادارات، دانشگاه‌ها و مدرسه‌ها را بدون مداد تصور کرد. با مداد یادداشت بر می داریم. ایده‌هایمان را روی کاغذ می‌آوریم و هر چه دوست داریم می‌کشیم: اما استدلر و فرآیندهای جدید تولیدش ساخت مداد را متحول کرده است.

.

 رنگ آمیزی با محصولات استدلر با خاطری آسودی

شاید مهم‌ترین و جالب‌ترین اقبال جمعی سال‌های اخیر، رنگ‌آمیزی بزرگسالان باشد. کاری که در ابتدا شاید عجیب به نظر می‌رسید. حالا میلیون‌ها طرفدار در دنیا پیدا کرده است. وقتی جوهانا بسفورد اولین کتاب رنگ‌آمیزی بزرگسالانش را منتشر کرد، فروش رفتن کتاب‌ ها جای سؤال بود و رنگ‌ آمیزی کار کودکانه‌ای بود. اما از آن زمان تا امروز، مؤلف جوان اسکاتلندی، بیش از بیست میلیون جلد از کتاب‌هایش در سراسر دنیا به فروش رفته است.

استدلر

روانشناسان بر این باورند که رنگ‌ آمیزی به تمدد اعصاب خلاقانه می‌انجامد و به بزرگسالان کمک می‌کند تا بر تنش غلبه کنند.

رنگ‌آمیزی، مدیتیشن(Meditation) زمانه ماست. جوهانا بسفورد نه تنها پیشگام این جریان، بلکه همراه استدلر است. این تصویرساز شناخته شده، از کودکی دوست دار محصولات استدلر بوده و به محصولات آن از مداد و مداد رنگی تا قلم‌های و روان نویس های نوک نمدی، پاک‌کن و تراش اطمینان دارد.

.

استدلر ، پیشنهاد جوهانا باسفورد

جوهانا بسفورد از مداد مکانیکی مارس میکر ۷۵۵ برای طراحی اولیه‌ی تصاویر استفاده می‌کند و توسط راپیدهای ۳۰۸ روی آن‌ها را با خطوطی ثابت و از جنس مرکب می‌پوشاند.

برای پاک کردن از پاک‌کن مارس پلاستیک ۶۰ ۵۲۶ و برای تراشیدن از تراش مخزنی ۵۱۲ استفاده می‌کند.

بسفورد روان‌نویس نوک نمدی تریپلاس ۳۳۴ را برای رنگ‌آمیزی تصاویر ریز و روان‌نویس تریپلاس ۳۲۳ را برای اشکال بزرگ‌تر پیشنهاد می‌کند. این دو محصول تریپلاس دارای ماهیت رنگی مشابهی هستند و بنابراین به راحتی می‌توانند با هم استفاده شوند.

.

استدلر ، بهترین دوستدار محیط زیست

 “سیاره آبی رنگمان دوباره باید سرسبز شود”  این خواسته همه ساکنین کره زمین است. همه‌جا آگاهی در مورد محیط‌ زیست در حال افزایش است و مردم بیشتری نگران مشکلات زیست محیطی و به دنبال محصولات «سبز» هستند.استدلر

این روند روزافزون در تجارت هم صادق است. استدلر همواره ارزش ویژه‌ای برای محافظت از محیط‌ زیست، مصرف‌کنندگان و کارمندانش قائل بوده است.

کمپانی استدلر در این زمینه می گوید:

هر آنچه انجام می‌دهیم هم باید حامی محیط‌ زیست و هم حامی انسان‌ها باشد. با اتخاذ رویکرد دوست دار محیط‌ زیست می‌توان از ارتقای کیفیت زندگی امروز و تداوم در آن آینده مطمئن شد.

در جریان توسعه محصولات جدید و طراحی فرآیندهای تولید، استدلر اهمیت خاصی برای حفاظت از محیط‌زیست قائل است. ما با دقت بالایی از مواد خام و انرژی استفاده می‌کنیم، فرآیندها را بهینه‌سازی کرده تا پسماندها و مواد زائد را به حداقل برسانیم.

این رویکرد ما را قادر می‌کند تا در سراسر تجارتمان، بازدهی بالاتری داشته باشیم. هدف ما کاستن از انتشار گاز دی‌اکسید کربن در تمامی فرآیندهای تولید است و از طرفی ماندگاری محصولاتمان را از مرحله طراحی تا تولید مدنظر داریم.

ما  بر این باوریم که مدیریت و تضمین کیفیت و حفاظت از محیط‌ زیست از مهم‌ترین وظایف ما به عنوان یک کسب و کار است. به منظور ادامه‌ی روند بهبود کیفیت و عملکرد زیست محیطی صحیح، همه‌ی فرآیندها به صورت مداوم توسط عوامل درون سازمانی و بیرون سازمانی بازبینی می‌شود.

.

اهمیت به پایداری محیط‌ زیست در عین سازگاری با آن

استدلر، استانداردهای سخت‌گیرانه‌ای، به ویژه برای خرید و فرآوری چوب که یکی از مهم‌ترین مواد خام در ساخت مدادهای چوبی است، وضع کرده است. از همین روی شرکت STAEDTLER MARS GmbH & Co. KG دارای گواهی تولید و فروش مدادهای بدنه چوبی مطابق با استانداردهای FSC و PEFC است.

تمامی مدادهای تولیدی این کمپانی منطبق با استانداردهای مذکور، ساخت آلمان و در راستای فلسفه زیست محیطی استدلر؛ کاملاً با محیط‌زیست سازگارند.

صدور گواهینامه، تأییدکننده تعهد این برند به پاسداری از محیط‌زیست و رویکرد مسئولانه‌ی آن در استفاده از چوب است.دراستدلر، فلسفه‌ی زیست محیطی‌ در همه‌ی محصولات و مراحل تولید به کار برده می شود تا سهمی در ارتقای کیفیت زندگی و حفاظت از محیط‌زیست داشته باشد.

One thought on “استدلر برندی جهانی، محصولاتی فوق العاده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code